!!! Išskirtinis pardavimo !!! Sumažinta kaina

100A Taškinio Suvirinimo Mašinos Kontrolės Valdybos Skaitmeninis LCD Displėjus Vietoje Suvirintojas Dvigubai Dual Impulso Kodavimo Laiko Kontrolės Modulis

Išpardavimas
Sumažinta kaina
Naujos kolekcijos

100A Taškinio Suvirinimo Mašinos Kontrolės Valdybos Skaitmeninis LCD Displėjus Vietoje Suvirintojas Dvigubai Dual Impulso Kodavimo Laiko Kontrolės Modulis

Reitingas:
0%
5.00 / 5 ( 1 )
SKU
z795

Žymos: tig deglas vandens, HeroCut, vietoje suvirinti, baterija vietoje suvirintojas mašina, vietoje suvirintojas laiko kontrolės valdyba, taškas suvirintojas, du kartus impulso vietoje, ir kodavimo, valdybos suvirintojas, du kartus pulsas.

Yra sandėlyje
€11.01 €19.66

[CustomizedpruductTemplate] [/CustomizedpruductTemplate]

100A Taškinio Suvirinimo Mašinos Kontrolės Valdybos Skaitmeninis LCD Displėjus Vietoje Suvirintojas Dvigubai Dual Impulso Kodavimo Laiko Kontrolės Modulis

Aprašymas:

Vietoje suvirintojas valdymo modulis yra sukurtas "PASIDARYK pats" ar paprastas, baterija suvirintojas.Jis daugiausia naudojamas vieno baterijos arba akumuliatoriaus grupės nikeliuotas lapas, suvirinimo, pvz., 18650 ličio baterijos nikelio danga nuo 0,15 ir 0,2 mm plieno skarda, 500W transformatorius gali būti suvirinti tiesiogiai.Jis yra skirtas suvirinimo kita baterija medžiagomis bei įvairaus storio, tokių kaip polimerų baterijos elektrodų be nikelio danga, turi būti derinamas su pakankamai galios transformatoriaus suvirinti.Šis modulis apima pagrindinės plokštės ir rodyti lenta, neprivaloma 40A ir 100A dvikryptis silicio kontrolė, lygintuvas (SCR), neapima suvirinimo transformatoriai, suvirinimo rašiklį ir kitos paieškos priemonės.

Ypatybė:

1. Galima nustatyti, kad išsaugoti paskutinę operaciją, modulis dvigubų impulsų sukelti, išjunkite visas rinkinys paleidimo laikas, galima keisti du kartus pulsas vieno impulso sukelti.Reikia vieno impulso galite pasirinkti SWM-101 skaitmeninės vamzdis modelį.

2. Pagrindinės plokštės ir ekrano valdymo skydelyje yra išsiskyrę, ir išorinis apvalkalas gali būti lanksčiai sumontuoti.

3. Multi-grupės duomenis 12864 vaizduoklio, intuityvus, patogus, vieno kodavimo parametrų nustatymas gali pradėti veikti paprastas ir greitas.

4. Su tinklo įtampos kompensacija, produkcijos kompensacija gali būti automatiškai nustatomas pagal keisti elektros energijos tiekimo ir elektros įtampa yra apie 1 sekundę gali būti rodomas, kai sukėlė, kad efektyvų šilumos suvirinimo atitinka suvirinimo parametrus ir suvirinimo vietoje yra vienodos.

5. Su 0-9999 suvirinimo skaičiavimo funkcija, su 5 grupės mėginių saugojimo parametrus, gali būti laikomi net elektros maitinimą, skaičius wleding gali būti vertinamas tik iš pirmo žvilgsnio.

6. Laiko sąnaudos 0-99 ciklą (1 ciklas yra 20ms, pavyzdžiui, patikslinimas vertė yra 50, tai yra suvirinimo laikas 1 sek.), stabdymo laikas nuo 2 weldings yra 0-99 ciklų (1 ciklas yra 20ms, pvz., padalos vertė 50, Tai intervalas 1 sekundę.) reguliuojamas.Suvirinimo koncentracija 30%-99% yra reguliuojamas.

7. Modulis gali izoliuoti stiprus ir silpnas elektros, optinės movos, ir kuriant patikimą grandinė nulio kirtimo aptikimo ir įtampos nustatymo, siekiant užtikrinti tikslią fazės poslinkio silicio kontrolė, lygintuvas (SCR), kuris gali būti suderintas su 40A-100A dvikryptis silicio kontrolė, lygintuvas (SCR).

8. 9-12 V AC maitinimo įvestis (naudojant KINTAMOSIOS srovės transformatoriai, kitų, pavyzdžiui, DC, gali sukelti nulio kirtimo aptikimo klaida, negali sukelti.)

9. Galia ir išorės sukelti priimti patogu ir greita suvirinimo nemokamai terminalo, išorinio sukelti gali būti įvairus, tokie, kaip įprasta, jungiklis, kojinis jungiklis, išorinio signalo šaltinio įvestis ir kt., programinė įranga stabdžių antiblokavimo valstybės, taikymosi prie pabaigos, suvirinimo, vienas turas.Pavyzdžiui, pedalo jungiklis buvo sutrypti visą laiką, gali sukelti vienas turas.

Vartojimo sritis:

1. "PASIDARYK pats" ar paprastas, baterija suvirintojas plėtros suvirinimo.

2. Suvirinimo vieną bateriją ar akumuliatorių.

Pastaba:

1. Ten gali būti šiek tiek dydžio nukrypimai dėl vadovo matavimo, skirtingus matavimo metodus ir priemones.

2. Nuotrauka gali neatitikti faktinių spalva punktas dėl skirtingų menamo šviesos, kampą ir ekrano monitorius.

1 X Vietoje Suvirintojas Kontrolės Valdyba

 • Surge Protector: No
 • Vardinė Srovė: /
 • Tipas: 100A Vietoje, Suvirinimo
 • Apsauga Nuo Perkrovos: No
 • Modelio Numeris: /
 • Prekės Pavadinimas: ALLOYSEED
 • Nominali galia: /
 • Įžeminimas: 100A Vietoje, Suvirinimo
 • Sertifikavimo: NĖRA
 • Ilginamojo Laido Ilgis: NĖRA
 • Angų Skaičius: 1
 • Kilmės: KN(Kilmės)
 • USB Bendra Galia: /
 • Wifi: No

Parašyti atsiliepimą

Jums taip pat patiktų!