!!! Išskirtinis pardavimo !!! Sumažinta kaina

Gitara, Priežiūra Valymas, Remonto Luthier Priežiūros String Pakeitimo Įrankių Rinkinys

Išpardavimas
Sumažinta kaina
Naujos kolekcijos

Gitara, Priežiūra Valymas, Remonto Luthier Priežiūros String Pakeitimo Įrankių Rinkinys

Reitingas:
0%
5.00 / 5 ( 1 )
SKU
z10947

Žymos: gitara luthier įrankis, gitara valdovas, gitara įrankis, luthier, gitara priežiūra, elektrinė gitara įrankis, luthier priemonė gitara, gitara luthier, gitaros remonto įrankis, luthier valdovas.

Yra sandėlyje
€8.52 €11.84

Kulka Taškų:

1、Gitara įrankiai : Tinka Luthier, styginių Instrumentų vartotojo, gitara, "PASIDARYK pats" priemones daug darbuotojų.

2、Gitara įrankių rinkinys : Atlikti būtinus matavimus ir patikslinimai dėl akustinės ir elektrinės gitaros, bosinė gitara, bandža, mandolina ir kiti styginiai instrumentai.

3、Gitara įrankių komplektas - specialiai sukurta siekiant padėti užbaigti dažniausiai gitarų remontas ir reguliavimas.Tai apima, kai kurie iš labiausiai naudingas, populiarus ir noejošs priemonių techninė priežiūra ir remontas, pilnas įrankiai, prieinamą, aukštos kokybės.

4、Garantija: suteikiame gyvenimo Garantija.Jei turite kokių nors problemų, Tai taip pat gali pakeisti eilutę, nustatyti toną, koreguoti veiksmų, ir patikrinti, aukštis eilutę.

5、Apima seką veiksmų valdovai, matuokliai, matavimo įrankiai, hex raktu rinkiniai ir failus, styginių mašinas, styginių pjovikliai, tilto kaiščiai ir pasirinkite paketai.

Apie produktą

Gitara įrankiai : Tinka Luthier, styginių Instrumentų vartotojo, gitara, "PASIDARYK pats" priemones daug darbuotojų.

Gitara įrankių rinkinys : Atlikti būtinus matavimus ir patikslinimai dėl akustinės ir elektrinės gitaros, bosinė gitara, bandža, mandolina ir kiti styginiai instrumentai.

Gitara įrankių komplektas - specialiai sukurta siekiant padėti užbaigti dažniausiai gitarų remontas ir reguliavimas.Tai apima, kai kurie iš labiausiai naudingas, populiarus ir noejošs priemonių techninė priežiūra ir remontas, pilnas įrankiai, prieinamą, aukštos kokybės.

Garantija: suteikiame gyvenimo Garantija.Jei turite kokių nors problemų, Tai taip pat gali pakeisti eilutę, nustatyti toną, koreguoti veiksmų, ir patikrinti, aukštis eilutę.

Apima seką veiksmų valdovai, matuokliai, matavimo įrankiai, hex raktu rinkiniai ir failus, styginių mašinas, styginių pjovikliai, tilto kaiščiai ir pasirinkite paketai.

Aprašymas:

Apima seką veiksmų valdovai, matuokliai, matavimo įrankiai, hex raktu rinkiniai ir failus, styginių mašinas, styginių pjovikliai, tilto kaiščiai ir pasirinkite paketai.

Tinka string valymas, priežiūra ir remontas.

Tai taip pat gali pakeisti eilutę, nustatyti toną, koreguoti veiksmų, ir patikrinti, aukštis eilutę.

Specifikacija:

Medžiaga: plastikas + metalas

Spalva: Juoda

Gaminio dydis: 200x100x45mm/7.87x3.94x1.77in

Naudojimas: Gitara, Bosinė Gitara, Mandolina, Bandža

Įtraukta:

1 X Gitaros Remonto Įrankių Rinkinys

  • Medžiaga:
  • Spalva:
  • Modelio Numeris: Gitaros Remonto Įrankių Rinkinys
  • Tipas: Kita

Parašyti atsiliepimą

Jums taip pat patiktų!